місія

2021

Тріатлон - це молодий, але вже один з найпопулярніших видів спорту в світі. Сотні тисяч аматорів, щороку беруть участь в понад 100 стартів на дистанціїї Ironman та Half Ironman, та більше 1000 стартів на Олімпійську та спринтерські дистанції.
Це вид спорту, де твоїм основним спурником є ти сам. Місія змагань "Кубок Львова з Тріталону" - відкрити цей спорт широкому загалу, забезпечити найкращі умови та задоволення спортсменам, зібрати однодумців та проводити змагання в стилі крутого спортивного шоу.

0
дистанції
0+
учасників
0тис
грн призових

Відгуки

2018

Величезна подяка організаторам, волонтерам, поліціі, львівській міськраді, брюховицькій сільраді, спортсменам і всім причастним. Це було справжнє свято і дуже добре що спорт популяризується. Бажаю успіхів і сподіваюся що такі старти відбудуться ще!

Daniel Niiaziiev

Daniel Niiaziiev

Учасник

Карта

змагань

Старт відбувається на озері Колиба (смт. Брюховичі). Велосипедна дистанція включає ділянку траси Брюховичі-Львів, далі проходить по кільцевому маршртуту вулицями Львова. Транзитна зона №2 знаходиться на пр. Свободи, біговий сегмент складається з кільцевого маршруту по пр. Свободи. Фініш учасників знаходиться перед фонтаном театру Опери та Балету.

швидка реєстрація

трансфер між транзитками

медична допомога

пункти гідратації